Проконсультувати?
- Це безкоштовно!
Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з Вами
протягом 30 хвилин.
Всі послуги

Продаж будинку без кадастрового номера

Продаж будинку часто є досить складним процесом, особливо якщо у нерухомості немає кадастрового номера. Ріелтори намагаються вирішити дане питання самостійно, але в разі, якщо ви хочете обійтися без переплат за посередника, вам може знадобитися допомога кваліфікованого експерта. Як правило, кадастровий номер відсутній в домоволодіннях, які мають у своєму розпорядженні державний акт, датований до 2002 року.

У Цивільному кодексі України прописано, що договір купівлі-продажу можна укласти тільки при наявності зареєстрованого розміру земельної ділянки та присвоєного їй відповідними органами кадастрового номера. Найчастіше в передмістях і невеликих селищах власники будинків не переживають з приводу його відсутності, користуючись тільки державним актом. Згідно із законодавством, сторони можуть укласти договір будь-якого типу тільки в разі виконання всіх його умов. Вони ж також прописані в Законі, через що продаж будинку без кадастрового номера, фактично, вважається неможливою.

Особливості продажу будинку без кадастрового номера

У практиці присутні випадки, коли нотаріуси все ж вирішуються провести угоди подібного типу, але в даному випадку обидві сторони і сам фахівець беруть на себе відповідальність за те, що він може вважатися недійсним. Продати будинок без кадастрового номера все ж можливо, але тільки якщо клієнт буде купувати тільки частину домоволодіння. Простими словами, ви зможете передати право власності на окремі частини території або споруди, а не на все домоволодіння. Оптимальним рішенням в даному випадку буде слідування законодавству і реєстрація в кадастрі вашої власності. Експерти нашої компанії з радістю проконсультують вас і допоможуть з вирішенням спірних питань.

Законодавство України має властивість постійно змінюватися і доповнюватися, через що домовласникам або бажаючим придбати нерухомість краще бути готовими до різного роду проблем. Щоб уникнути їх виникнення кадастровий номер на власність краще все таки отримати. Цивільний Кодекс говорить, що не дотримання одного або декількох умов договору може спричинити за собою скасування його дії або навіть відмова отримання права власності. В даному випадку процедуру оформлення угоди доведеться проходити повторно, що загрожує додатковими витратами. Звернувшись до нас, ви отримаєте професійні консультації, які дозволять не потрапляти в подібні ситуації. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з земельними питаннями, через що ми без труднощів допоможемо укласти правильні договора і підібрати документи згідно з діючими нормами законодавства України. Дотримуючись вимог, ви убезпечите себе від проблем в подальшому, не переживаючи з приводу того, що угода купівлі-продажу буде скасована або розірвана. Земельні питання вимагають точності, з огляду на вартість нерухомості і навіть оформлення документів на неї. Ми готові допомогти вам зробити все по букві Закону!