Проконсультувати?
- Це безкоштовно!
Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з Вами
протягом 30 хвилин.
Всі послуги

Кадастровий номер

Приватизація земельної ділянки має на увазі повну процедуру оформлення права власності на землю. Включає в себе кілька етапів, погоджень, а також дозвіл органів місцевого самоврядування (рішення сесії міської, селищної або сільської ради).

Можна сказати, що це доповнення до приватизації (до державних актів, виданих раніше 2004р.), без якого власник не має права здійснювати операції про перехід права власності (продаж, дарствена і т.д.).

Кадастровий номер – це індивідуальний цифровий код, внесений до Державного земельного кадастру, який фіксує права власності на земельну ділянку і зберігається на весь період його існування.

Наші фахівці БЕЗКОШТОВНО проконсультують Вас і побудують оптимальний шлях вирішення Ваших завдань. Ваша земельна ділянка знайде свій індивідуальний паспорт, в якому перші десять цифр вказують населений пункт і кажуть, що ділянка знаходиться, наприклад, в Харківській області, в Харкові, під егідою Харківської міської ради.
Другі дві цифри визначають кадастровий номер зони (район).
Наступні три цифри – це номер кадастрового кварталу.
Останні чотири цифри – номер САМОЇ земельної ділянки. Ми попередньо виготовимо технічну документацію, сформувавши пакет документів на земельну ділянку. Для цього нам обов'язково потрібні Ваші:

  • Копія паспорта та ІПН;
  • Нотаріально завірений державний акт старого зразка (при наявності його);
  • Нотаріально завірені правовстановлюючі документи на будівлі, розташовані на земельній ділянці, і їх технічний паспорт;
  • Для садових товариств – викопіювання із зазначенням місця розташування земельної ділянки, завірена печаткою та підписом голови сільради (садового товариства).
  • Витяг з рішення сільської (селищної, міської) ради про надання дозволу на проведення інвентаризації земельної ділянки.

Особливості отримання кадастрового номера

Документація виготовляється в 3-х примірниках.

Перший примірник залишається в архіві фірми – виробника.
Другий – у власника.
Третій здається в орган земресурсів.

Разом з папкою з роздрукованою технічною документацією виготовляється електронний обмінний файл на диску, який дублює документи і містить всі необхідні дані про земельну ділянку та його власника.

Державний земельний кадастр перевіряє документи. Якщо все в порядку – присвоює кадастровий номер і спускає його в Земресурси. В іншому випадку документація віддається на доопрацювання і виправлення зауважень займає певний час.

Технічна документація по встановленню меж земельної ділянки та визначення кадастрового номера розробляється, якщо у Вас державний акт старого зразка жовто-червоного кольору або якщо у Вас державний акт зеленого кольору з вписаним кадастровим номером на плані меж на зворотному боці акта, але земельна ділянка не внесена до кадастрово-реєстраційної системи.

Наші співробітники виконують повний комплекс геодезичних і документальних робіт, а так само (за вашим бажанням) – узгодження підготовленої документації в територіальному органі земельного агентства. Для цього попередньо складається нотаріальна довіреність на членів фірми, де вказується, що ми маємо права займатися оформленням паперів на вашу земельну ділянку в місцевих органах самоврядування, градобудівництва, архітектури тощо, але ні в якому разі не можемо сприяти відчуженню вашої власності.