Проконсультувати?
- Це безкоштовно!
Спасибі за Ваше повідомлення. Воно успішно відправлено.
Наші менеджери зв'яжуться з Вами
протягом 30 хвилин.
Всі послуги

Оцінка землі

Існує кілька видів оцінки землі: експертна грошова оцінка і нормативна.

Експертна оцінка земельної ділянки найбільш часто замовляється в наступних випадках:

 • Проведення операції з купівлі-продажу земельних ділянок.
 • Передача земельної ділянки під заставу (іпотека).
 • Для цілей бухгалтерського обліку.
 • Розділ майна при розлученні або інші судові суперечки.

Оцінка землі вважається досить поширеною послугою, так як вона потрібна не тільки при оформленні документів на ділянку, а й при необхідності вигідно її продати або ж використовувати її в якості застави для великого кредиту. Без допомоги від досвідчених фахівців в даному випадку не обійтися. Навіть якщо вам треба буде пройти процес поділу майна, вам буде потрібно оцінка землі. Харків, як досить велике місто, має купу компаній, що займаються земельними питаннями, але звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в якісному і швидкому результаті.

Оцінка землі потрібна в різних ситуаціях, що стосуються операцій з нерухомістю. Розглянемо їх більш детально:

 • Продаж земельної ділянки. В даному випадку для адекватної оцінки ринку і залучення клієнтів важливо знати вартість свого володіння. Самостійно оцінити його досить складно, так як фахівці враховують масу нюансів, що впливають на її цінник.
 • Розділ майна або спадок. Якщо ви стали одним з декількох спадкоємців, які намагаються розділити землю, що дісталася їм, без експертної оцінки не обійтися.

Також існують і інші випадки, коли потрібна оцінка земельної ділянки. Юридичні особи повинні проходити дану операцію для внесення того чи іншого об'єкта в капітал. Крім того, вартість володіння може бути потрібна і при заповненні податкової декларації для фізичних осіб.

Сам процес оцінки не займає багато часу, але для нього необхідно підготувати всі дані про територію. Наші фахівці попередньо виберуть оптимальний вид дослідження ділянки. Перед видачею звіту також проводиться комплексний аналіз володіння. Розглянемо критерії оцінки більш детально:

 • Тенденції ринку. У кожному населеному пункті один квадратний метр землі має різну вартість.
 • Місцезнаходження. В даному випадку враховується не тільки місцезнаходження ділянки, а й інші чинники, серед яких кліматичні особливості.
 • Інфраструктура. Комунікації, транспорт і багато іншого також впливають на вартість ділянки.
 • Ландшафтна цінність місцевості. Територія, розташована на горбистій місцевості, буде відрізнятися за вартістю від землі на рівнині.
 • Цільове застосування ділянки. Житлова територія з будинком і іншими будівлями матиме відмінний цінник від поля, підготовленого під посів.

Багато факторів, що враховуються при оцінці землі, можуть змінюватися в залежності від її типу. З усього вищесказаного випливає, що провести її самостійно буде досить складно без відповідного досвіду. Наші фахівці мають величезну кількість проектів такого типу за плечима, через що без праці проведуть оцінку вашої ділянки, підготувавши всі документи для їх офіційного затвердження. Досвід і кваліфікація в питанні дають нам можливість братися за оцінку територій будь-якої складності, в незалежності від її місця розташування. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в якісному і своєчасному результаті!